• # Mirc Sohbet
  • # mIRCTurk
  • # Türkçe Mirc

HakkımızdamIRCTurk

Türkiye'nin en kaliteli mirc sitelerinden birisi olan mIRCTurk.gen.tr adresimiz, yılların deneyimi ile geliştirilen ve binlerce sohbet kullanıcısına ulaşım sağlayan sitelerden biridir. Muhabbet.org çatısı altında birleşmiş sitelerden biriyiz.

Sol kısımda Muhabbet.org hakkında animasyon videosu görmektesiniz. Dilerseniz videoyu izleyebilir, yorumlarınızı iletebilirsiniz. İletişim kurmak istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayarak, iletişim formumuza ulaşabilirsiniz.

İletişim

Detaylı BilgimIRCTurk

Alt sayfamızda sizler için hazırladığımız grafiğimizden sitemizin amaçları ve ilerleyişi hakkında detayları görebilirsiniz.

Sayfamız sizlere özel tasarlanmış olup, kullanımı kolay ve kalite standartlarının üzerinde tutulmuştur. İRC kullanıcılarının dikkatini çekebilecek renk tonları seçilmiş, sohbet sitesine uygun olarak tasarlanmıştır. Kullanıcılarımızın mobil ve bilgisayar cihazları için özel tasarım dizayn ettik.

Geliştirme aşamalarında mobil kullanıcıların sohbet edebilmesi, rahat kullanımı ve irc özelliklerinden faydalanmasını sağladık. Mirc script programında kullanılan birçok komutu android veya ios cihazlarınızlada kullanabileceksiniz.

hakkımızda

Dünya standartlarının üzerinde bir irc topluluğu kurmak, tüm kullanıcıları tek çatı altında kaliteli bir hizmetle karşılamak misyonlarımız arasındadırr.

Bunları gerçekleştirirken, oldukça kaliteli işler başarmak ve sohbet kullanıcısının en iyi şekilde chat ortamından faydalanmasını sağlamakta yine misyonlarımız arasındadır.

misyonumuz

Uluslararası platformda farkını yaratan, dünya standartlarına en uygun, kaliteli insanları bir arada tutmayı başaran ve binlerce insana hitap eden bir site olma yolundayız. Hedefimiz ve çizdiğimiz yolda ilerlerken birçok başarılı işe imza atıyor, sohbet sitelerine getirdiğimiz yenilikleri herkese tanıtmayı başarıyoruz.

Tüm irc komutlarını sitemiz aracılığı ile paylaşarak, İRC sunucularına ve kullanıcılarına komutların hepsini tanıtmak ve öğretmek için çaba sarf ediyor, yurtdışı kullanıcılarımıza dahi komut bilgilerini öğreterek mirc sohbet ortamını sevdiriyoruz.

vizyonumuz